Současný jídelníček nabízí vedle klasických chuťovek, jako jsou matesy, očka, utopenci, tlačenka nebo nakládaný hermelín i chuťovky netradiční, mapříklad masové tousty, Country tousty, buřty na pivě nebo misku zapečených voňavých sýrů. Vedle příležitostné polévky je zde uvedena víc jak stovka jídel, ze kterých můžete vybírat buď přímo v restauraci, nebo po telefonu na dovážku do domu. Z klasických pokrmů nabízíme pečené koleno v kilogramové porci, pečená žebírka a domácí klobásy. V nabídce jídel je 34 netradičních drůbežích specialit, 15 jídel z vepřového a 8 z hovězího. Na své si přijdou i vegetariáni, pro které nabízíme 16 druhů bezmasých jídel. V nabídce nechybí 9 druhů rybích specialit, 18 druhů těstovin, saláty či mexické speciality.

Nápojový lístek zahrnuje široký sortiment alko i nealko nápojů z nichž "západní styl" Country baru podtrhuje 15 druhů tequilly, 15 druhů whisky, 10 druhů bourbonu, ale i různé likéry, míchané nápoje a v zimě také punč a svařená vína. Z pípy teče desítka Gambrinus, dvanáctka Plzeň a Budvar a točí se zde také Velvet Kelt. K oblíbeným nápojům patří čaje, za kterými sem dochází řada lidí. Můžete si vybrat z deseti druhů.

Interiér Country baru zkrášluje stále se rozrůstající sbírka stylových fotografií, obrázku a původních plechových i kartonových reklamních cedulí motivovaných Amerikou a divokým západem, kterých je tu nyní více než 130. Nechybí ani piano, různé lovecké trofeje a kožešiny. Police na stěně naproti baru předvádí hned dvanáct kusů původních kovbojských bot.

Country bar a zejména jeho letní předzahrádka, která zde slouží již čtyři roky, se staly oblíbeným místem setkání motorkářů z blízkého i vzdáleného okolí. Na domácí půdě jsou zde také fotbalisté FC Catherine Slaný, kteří mají v majiteli Country baru jednoho ze svých sponzorů.

Vyjímečnou službou je rozvoz obědů v pracovní dny od 11:00 do 14:00. Telefonicky či osobně objednaná jídla a nápoje dostanou zákazníci obratem až na místo určení. Tato služba po Slaném funguje ZDARMA.

Zájemci si mohou v Country baru předobjednat posezení uzavřených společností, ať již soukromých nebo firemních a také různé společenské akce, obchodní jednání nebo školní srazy bez účtování pronájmu.

Country bar si své dobré jméno získal především netradiční a levnou kuchyní, rychlou obsluhou a také velkými porcemi. Ke zlepšení prostředí přispěla i nedávná rekonstrukce kuchyně a sociálních zařízení.

Provozní doba
Pondělí až čtvrtek: 11:00 - 23:00, Pátek: 11:00 - 24:00
Sobota a neděle: 11:00 - 23:00


Odpovědný vedoucí
Petr Jirásek


Počet míst k sezení
41 míst k sezení, 4 místa na baru
30 míst v předzahrádce (v sezóně)